لنز زیبایی چشم | اطلاعات مختصر و مفید

لنز زیبایی چشم | اطلاعات مختصر و مفید

یکی از گزینه‌های محبوب برای تغییر چهره و برای ایجاد تنوع در آرایش و زیبایی، استفاده از لنز زیبایی چشم است که تأثیر آن بر روی افراد مختلف متفاوت است. لنزهای زیبایی چشم در بازار بسیار متنوع هستند. برخی از آنها با توجه به رنگ بندی لنز و برخی نیز با توجه به مارک تولید کننده دسته بندی می‌شوند. جالب‌تر اینکه حتی امکان ترکیب رنگی آنها مانند لنز طوسی یخی یا لنز طوسی عسلی وجود دارد که این انتخاب ما را سخت‌تر و در عین حال جذاب‌تر می‌کند.

بنابراین اگر شما هم از کسانی هستید که به فکر خرید لنز زیبایی چشم هستید و اطلاعات چندانی در مورد آنها ندارید، در این مطلب با ما همراه باشید تا این موضوع را به طور کامل بررسی کنیم.

لنز چشم

کلیاتی در مورد لنز زیبایی چشم

لنزهای زیبایی چشم ابزارهای هستند که فرد از آنها برای تقویت بینایی و همچنین برای تغییر رنگ چشم خود استفاده می‌کند. این ابزارها انواع مختلفی دارند که  بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته بندی می‌شود. برخی از این لنزها صرفاً رنگی هستند و برای تغییر رنگ چشم یا برای تشدید رنگ چشم استفاده می‌شوند. در طرف مقابل لنزهایی هستند که علاوه بر تغییر رنگ چشم، برای تقویت بینایی و برای رفع مشکلاتی مانند آستیگمات هم استفاده می‌شوند. حالا اگر این موضوع را در کنار تنوع برند و تنوع رنگی قرار دهیم، متوجه خواهیم شد که گزینه‌های زیادی برای انتخاب لنز برای زیبایی چشم در اختیار داریم.

لنز طبی

انواع لنز زیبایی چشم

اگر از فاکتورهای مختلفی مانند رنگ لنز و همچنین مارک تولید کننده لنز چشم پوشی کنیم، یک معیار مهم برای دسته بندی انواع لنز وجود دارد که آن هم در دسته بندی لنزها بر مبنای شیوه استفاده از آنهاست. این موضوع باعث می‌شود که ما دو دسته بندی زیر را برای آنها در نظر بگیریم:

 • لنزهای رنگی: قدرت این لنزها صفر است و هیچ تأثیری در توانایی بینایی فرد ندارند. این لنزها به مانند یک لایه نازک و شفاف بر روی چشم فرد قرار می‌گیرند و عملکرد آنها به صورت تغییر رنگ چشم یا تشدید رنگ چشم هستند. این محصولات بسیار متنوع هستند و تقریباً همه شرکت‌های دنیا در این زمینه فعالیت می‌کنند. البته نوع لنز تولید شده و تنوع رنگی آنها در محصولات شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است.
 • لنزهای طبی رنگی: قدرت لنزهای طبی رنگی متغیر است و فرد با توجه به نمره چشم خود می‌تواند لنز را انتخاب کند. این لنزها دو کاره هستند که هم در تغییر رنگ چشم نقش دارند و هم می‌توانند بینایی فرد را به حالت استاندارد برگردانند. طبیعتاً با توجه به سبک طراحی و استفاده از این محصولات، قیمت آنها نسبت به دسته اول بالاتر است و شما باید حساسیت بیشتری در انتخاب آنها از لحاظ چشم‌های چپ و راست به خرج دهید.

لنز رنگی

قیمت لنز زیبایی چشم چگونه تغییر می‌کند؟

توصیه می‌کنم قبل از هر چیزی به صفحه مربوط به گزینه خرید لنز مراجعه کنید تا با قیمت انواع محصولات ما آشنا شوید. چیزی که در اینجا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد این است که قیمت لنز زیبایی برای چشم  در همه این محصولات با یکدیگر متفاوت است. حتی می‌بینیم که بین دو محصول از یک برند خاص هم تفاوت قیمتی وجود دارد. برای این تفاوت قیمتی دلایل زیر وجود دارد:

 • محبوبیت برندها در افزایش قیمت لنز زیبایی چشم تأثیر گذار است؛
 • تنوع رنگی محصول می‌تواند باعث افزایش قیمت آن شود؛
 • تکنولوژی استفاده شده برای ساخت لنز و مواد اولیه به کار رفته در تغییر قیمت‌لنز تأثیر گذار است؛
 • قیمت لنز سالانه با قیمت لنز ماهانه و با قیمت لنز روزانه و یکبار مصرف تفاوت دارد؛
 • قیمت لنز طبی رنگی با قیمت لنزهای زیبایی رنگی متفاوت است.

لنز رنگی

نکاتی که در خرید لنز زیبایی چشم حتماً باید رعایت کنید

کسانی که به فکر خرید لنز رنگی با رنگ‌های متنوع هستند، لازم است با برخی نکات مهم در این زمینه آشنایی داشته باشند. در واقع این افراد هم می‌توانند مسیرهای متفاوتی برای خرید خود داشته باشند و هم از گزینه‌های مختلفی محصولات خود را بخرند. حالت اول و حالت رایج، خرید حضوری لنز زیبایی چشم است. در این حالت شما به عنوان خریدار به فروشگاه معتبر یا به یک داروخانه مراجعه می‌کنید و محصول مورد نظر را انتخاب می‌کنید.

 • نکته هشدار دهنده: هیچ وقت لنزهای رنگی را از یک فروشگاه مواد آرایشی یا از فروشگاه‌های غیر معتبر تهیه نکنید که سلامت چشم شما را به خطر می‌اندازد.

راهکار دوم و آسان‌ترین راهکار خرید اینترنتی لنز زیبایی چشم است. در این حالت شما به یک فروشگاه اینترنتی مانند فروشگاه بینا اپتیک مراجعه می‌کنید و ویژگیهای محصولات آنها را مطالعه می‌کنید. نکته مثبت در این روش این است که شما نیازی به طی مسافت ندارید و اطلاعات کافی در اختیار شما قرار می‌گیرد. در ضمن مطمئن هستید که تبلیغات فروشنده هیچ تاثیری بر شما نمی‌گذارد.

 • نکته هشدار دهنده: برای پیدا کردن یک فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه فروش لنز زیبایی چشم حتماً به وجود نماد فروش الکترونیک و نماد نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال توجه کنید که می‌تواند نشان دهنده اعتبار فروشگاه اینترنتی باشد.

لنز رنگی

بهترین مارک لنز زیبایی چشم چگونه انتخاب می‌شود

اگر به صفحه بهترین مارک لنز چشم در وب سایت ما مراجعه کرده باشید، اطلاعات کامل در مورد برندهای تولید کننده لنز زیبایی چشم و ویژگی‌های محصولات آنها آورده شده است. در این صفحه شما می‌توانید محصولات مربوط به برندهای مختلف مانند لنز ماکسیما، لنز زیبایی چشم بیوتی، لنز آرین، لنز سولکو، لنز مورنینگ، لنز ایراپتیکس و موارد مشابه را پیدا کنید که هر کدام از آنها محصولات خاص خود را دارند. اما اگر شما می‌خواهید بهترین برند لنز در بازار را پیدا کنید، باید موارد زیر را به عنوان فاکتور تعیین کننده در نظر داشته باشید:

 • محتویات آب استفاده شده در ساختار لنز و میزان عبور اکسیژن از لنز؛
 • کیفیت مواد اولیه به کار رفته برای ساخت لنز؛
 • انحنای داخلی لنز رنگی و قطر آن،
 • ویژگی‌های منحصر به فرد محصول مانند مقاومت در برابر اشعه نور ماوراء بنفش؛
 • امکان استفاده از لنزها به صورت لنزهای یکبار مصرف یا لنزهای سالانه و فصلی؛
 • تولید محصولات متنوع برای افراد با شرایط متفاوت.

بنابراین ما هیچ وقت نمی‌توانیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک لنز چشم معرفی کنیم. اما شما می‌توانید با توجه به شرایط شخصی و شرایط چشم خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید که طبیعتاً به عنوان بهترین لنز زیبایی چشم شما شناخته می‌شود. خوشحال می‌شویم که اگر سوالی دارید یا پیشنهادی دارید که می‌تواند به سایر کاربران کمک کنند، در بخش نظرات وارد کنید.

از چهار مقاله زیر هم می‌توانید به عنوان مقاله‌های کمکی استفاده کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید