مدت زمان تحویل :

عینک فروشی بینا در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان ، کلیه محصولات ارسالی را از طریق پیک اسنپ در شهر تهران  طی ۲۴ ساعت در اختیار مشتریان قرار می دهد و سفارش کاربرانی که خارج از شهر تهران هستند طی مدت ۷۲ ساعت کاری از طریق پست ارسال می گردد.

 تحویل سفارشات :

کلیه کالاهای خریداری شده از سوی کاربران قبل از ارسال توسط عینک بینا کنترل می شود و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد .

مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( مانند پارگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند  و موضوع را بفروشگاه عینک اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند. در غیر این صورت کاربر با امضا رسید دریافت کالا صحت مرسوله را تایید نموده و حق هرگونه ادعایی را از خود سلب می نماید.

 روش های ارسال :

ارسال محصولات در تهران توسط پیک و یا اسنپ و در شهرستانها توسط اداره پست مرکزی جمهوری اسلامی صورت می گیرد. نحوه پرداخت سفارشات می تواند به انتخاب کاربران در هنگام ثبت سفارش به یکی از روش های پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک و یا کارت به کارت بشماره معرفی شده از سوی عینک بینا میباشد.

 


 

بازگشت و تعویض کالا

 

عینک

تمامی فریم های طبی و آفتابی 3 روز پس از تاریخ ثبت سفارش امکان بازگشت و تعویض را دارند. توجه داشته باشید گزارش مشکلات فیزیکی فقط تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا امکان پذیر خواهدبود. بازگشت کالا باید با تمامی متعلقات از قبیل جعبه، دستمال، کارت گارانتی کالا باشد و در غیر اینصورت تعویض و مرجوعی انجام نخواهد شد. مواردی همچون شکستگی و آسیبی که استفاده از فریم را سلب کند شامل گارانتی بازگشت و تعویض نخواهد شد.

عدسی

با توجه به اینکه عدسی فریم طبی مطابق با نسخه هر شخص برش داده میشود لذ امکان بازگشت و تعویض عدسی میسر نیست. درصورتیکه خرید فریم و عدسی فقط هزینه فریم بازگردانی خواهد شد.

لنز :

لنز تماسی و محلول شستشو فقط درصورتیکه که پلمپ آن بازنشده باشد قابل بازگشت و مرجوعی هستند. پارگی، خط و هرگونه علامت روی لنز شامل گارانتی تعویض نخواهد شد. همچنین محصولاتی مانند پک لنز و جای نگهداری لنز به علت مسائل بهداشتی شامل گارانتی بازگشت وجه و تعویض نیستند.