فروشگاه آنلاین عینک بینا

فروشگاه عینک بینا | مسیر خانوادگی ما از یک جد خیاط شروع شد که هیچکدام از فرزندانش خیاط نشدند اما دو فرزند ایشان عینک ساز شدند، حسین و محمود نکوگویان.

آقای محمود نکوگویان موسس  عینک فروشی بینا میباشند که در ابتدا یک طلاسازی کوچک در شهر تهران داشتند و طی سرقت شبانه مغازه او را خالی شد و این امر باعث شد که ایشان به سمت برادر بزرگتر خود که عینک ساز بود برود.این برادر عینکساز در سال 1338 در حیاط منزل پدری به فرمولی رسیده بود که از شیشه درب و پنجره که در ساختمان بکار می رفت میتوانست با کمک دستگاه تراشکاری، عدسی عینک طبی بسازد.

شیخ رجبعلی خیاط

محمود نکوگویان و اخوی به مرور زمان کسب و کار خود را رونق بخشیدند و به شکل رسمی وارد حوزه عدسی تراشی و سپس عینک فروشی شدند , ایشان نام عینک بینا را برای خود برگزید و کار را از یک مغازه کوچک در خیابان هدایت شروع و در حال حاضر در خیابان بزرگمهر تهران ادامه میدهند.

اعتبار عینک بینا در بین همکاران !

بعد از انقلاب هم با توجه شرایط اقتصادی خاص آن دوره و نبود محصولات اپتیکی در بازار، و سختگیری ها بحث واردات و همچنین کنترل قیمت ها از  سوی دولت وقت ، حاج محمود نکوگویان پیشنهادی را به هم صنفی های خود میدهند که مورد استقبال همکاران عینک ساز قرار میگرد تا تعاونی عینک سازان ایران بمنظور واردات برندهای معتبر ، راحت تر کردن شبکه فروش عدسی طبی ، عینک طبی و آفتابی در سراسر ایران آغاز بکار کند.

قبل از انقلاب، ما با استفاده از بهترین برندهای اورپایی یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین عینک فروشی سطح تهران بودیم  چرا که بسیاری از اقشار مردم از فروشگاه ما خرید و از خدمات ما راضی بودند از جمله مشتریان ما می‌توان به شهید اندرزگو و شهید چمران ، محمد تقی شریعتی ( پدر دکتر علی شریعتی ) و …اشاره کرد .

بینا اپتیک در دنیای مدرن و الکترونیک

اوایل سال ۱۳۹۳ بود که مدیریت به نسل جدید خانواده انتفال یافت و تصمیم بر آن شد که با حفظ کیفیت محصولات و ارتباط با برندهای جهانی  واردات مستقیم محصولاتی مانند دپونت فرانسه ، شسیدو ژاپن ، گروه محصولات جولبو فرانسه و گروه محصولات اگزبیس فرانسه و نمایندگی فروش بسیاری از شرکتهای داخلی و … انجام پذیرد و نیز راه اندازی سایت بینا اپت که یکی از بهترین و جامع ترین فروشگاه آنلاین عینک میباشد فعالیتها ادامه پیدا کرد تا همچنان بهترین خدمات را به مشتریان خود تقدیم کنیم.

طی تقریبا 5 سال گذشته در حوزه تجارت الکترونیک اقدامات خوبی را انجام داده ایم و در حال پیگیری آنها میباشیم بطور مثال اخذ مجوزهای لازم همچون اینماد از وازرت سمت ، نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال و گواهی صلاحیت فنی از اتحادیه عینک تهران و …

فروشگاه اینترنتی عینک بینا با یدک کشیدن بیش ۶۰ سال سابقه خانوادگی در حوزه عینک تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بکار میبندد تا حضوری گرم در کنار شما داشته و رضایت حداکثری شما را فراهم آورد .

عینک فروشی قدیمی

 

عینک فروشی

عینک فروشی

.

عینک فروشی

 

عینک شهید چمران

 

عینک فروشی

 

محمد نیک نیا - عینک بینا

عینک فروشی

 

عینک فروشی