لنز رنگی استلا | فصلی

💢 لنز رنگی استلا کالرز

لنز رنگی استلا کالرز محصولی از stella colors کشور کره جنوبی است که می توانید با این لنز های زیبا رنگ چشم خود را بطور کامل و طبیعی تغییر دهید. این محصول از رنگهای متنوعی مانند طوسی، عسلی ، آبی ، سبز و یخی برخوردار است برای هر تن پوستی مناسب می باشد . با آنها چشم های شما خیره کننده به نظر می رسد و ظاهری کاملأ واقعی به نگاه شما می بخشند.

این محصول از نوع  لنزهای طبی فصلی بوده موجود در فروشگاه بینا اپتیک است و طیف وسیع رنگ به نام های ویانا ، هانی، سندی ، برنز ، کاپری ، سیلور گری ، اسنو ، دیپ هازل ، وارم هانی استون گری و … را شامل می شود. استفاده آن در موارد آرایشی بیشتر از لنز طبی رنگی است و با رنگ چشم ، روحیه ، لباس و سبک زندگی شما مطابقت دارد.

💢 خصوصیات لنز استلا کالرز

لنززیبایی استالا کالرز ظاهری خیره کننده و شیشه ای به چشم شما می بخشد. با استفاده از این لنز رنگی دیگر نگران تغییر رنگ طبیعی چشم خود نخواهید بود و اطمینان داشته باشید که برای رنگ پوست و موی شما متناسب است. طراحی کاتالوگ رنگبندی طوری است که درست مصرف کننده را کملأ برای یک انتخاب جذاب باز گذاشته است.

💢 ویژگی های لنز رنگی استلا کالرز
  • تغییررنگ کاملأ طبیعی برای چشمان شما
  • لنز های بسیارسبک ، نرم و راحت
  • درصدآبرسانی بالا و متناسب برای چشم
  • سطح آب دوست برای سایش راحت پلک ها
  • دارای منطقه نوری بزرگ برای داشتن دید روشن

برای سفارش لنز استلا کالرز می توانید هم به صوررت آنلاین خرید خود را انجام دهید و هم اینکه از طریق راه های ارتباطی اعلام شده درسایت مشاوره رایگان یگیرید. فراموش نکنید که قبل از تهیه لنزحتمأ با چشم پزشک مشورت کرده باشید.

 : Produt Detaills

Diameter 14.5 mm

Bass curve 8.6 mm

Water content 38%

Material polymacon

Replacement schedule 3 months

Packaging 1 box contains 2 lenses

با آخرین تکنولوژی‌ها در تولید لنز چشم آشنا شوید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لنز رنگی استلا”

محصولات پربازدید

error: محتوا محافظت شده است