توضیحات

لنز رنگی فصلی آیس کالر

???? لنز رنگی آیس کالر

لنز رنگی آیس کالر Ice Color را می توانید بارای تغییر چشم خود استفاده کنید. به یک ظاهر کاملأ دلخواه نیازمند یک دقت بالا در انتخاب رنگ مناسب برای چشم شما ست که براحتی می توانید با این لنز استثنائی به این مهم دست پیدا کنید. تنها در این صورت است که نگاه شما ظریف تر شده و همه نگاه ها رابه طرف شما جذب می کند.

این لنز رنگی شیک به طور خلاقانه رنگ یخی را با رنگهای موجود در طبیعت ترکیب نموده و ظاهری راایجاد می کند که باعث افزایش رنگ طبیعی چشم شما می شود.آنها همچنین جلوه جسورانه تر و چشمگیر تری را به شما می دهند.

???? آیا لنز طبیعی به نظر می رسد؟

لنز رنگی آیس کالر 12 رنگ لنز دارد که عمدتا یخی هستند .لنز طوسی، عسلی، آبی و سبز باعث تقویت ملایم رنگ چشمان روشن و تیره می شوند و می توانند برای هر نوع استایلی مناسب باشند. برای کسانی که به دنبال رنگ های جدید هستند این رنگها یک آپدیت جالب و قابل توجه هستند.

اگر لنزهای رنگی برای مصارف آرایشی استفاده می کنید خبر خوشحال کننده این است که می توانید این محصول را با کیفیت بالا در نوع بدون نمره نیز خریداری نمایید. حتی در صورتی که برای اهداف زیبایی می خواهید از لنز رنگی استفاده کنید توصیه می کنیم با متخصص مرقبت از چشم خود بررسی کنید تا ببینید آیا این لنزها برای شما هستند یا خیر.

???? چه مدت می توان از لنز زیبایی استفاده کرد؟

به عنوان لنزهای تماسی فصلی، شما باید هر شب لنز رنگی آیس کالر خود را بردارید و آنها را در یک محلول لنز مانند محلول لنز یونیورسال پلاس قرار دهید تا از تمییز بودن آن اطمینان حاصل نماید.

???? ویژگی های لنزرنگی آیس کالر

  • موقع استفاده از لنز رنگی آیس کالر بالاترین کیفیت رااحساس خواهید نمود
  • سطح بی نظیری از عملکرد، طراوت و راحتی را ارائه می دهند که با گذشت روز از بین نمی رود.
  • این لنز ها با داشتن  38% آب، ساخته شده اند و در طول روز چشمان شما مرطوب می کنند و از بروز خشکی چشم جلوگیری می کنند و آنها را مرطوب و راحت نگه می دارند
  • با استفاده از این لنزهای رنگی ماهانه با کیفیت بالا، از ابتدای روز تا پایان آن، دید واضح و راحت تحویل داده می شود.

 

: Produt Detaills

Diameter 14.00 mm

Bass curve 8.6 mm

Water content 38%

Replacement schedule 3 months

Packaging 1 box contains 2 lenses

 

با آخرین تکنولوژی‌ها در تولید لنز چشم آشنا شوید
نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لنز رنگی آیس کالر”

محصولات پربازدید