لنز رنگی آناستازیا

شناسه محصول: لنز رنگی آناستازیا دسته: , , ,

توضیحات

لنز رنگی آناستازیا

لنز رنگی آناستازیا | مجوعه لنز رنگی اناستازیا هم برای مصارف آرایشی و هم درشماره های مختلف برای افراد دوربین و نزدیک بین در بازار موجود می باشد .این برند جزو محدود برندهای لنز رنگی دردنیا است یکسری رنگ رابرای آستیگمات تولید میکند که البته در ایران هنوز به بازار عرضه نشده است.

این مارک لنر چشم توانسته است تمامی استانداردهای بین المللی و پزشکی خود را دریافت کرده ودارای برچسب  CE و تاییدی از FDA آمریکا می باشد.

خرید لنز طبی رنگی آناستازیا

لنز رنگی آناستازیا Anasthesia  در کشور کره تولید می شود ویکی از شرکت های اصلی آندر کویت مستقراست. این لنز رنگی طراحی بسیار طبیعی دارد و می توانید حتی تیره ترین چشم ها را به زیباترین شکل تبدیل کند.

تولید این لنزتحت نظارت بهترین جراحان چشم و با رعایت بهترین استانداردهای کیفیتی و بهداشتی ساخته می شود و پس از گذشت یک دهه از تولید اولین لنز چشم دیگر لنز آناستازیا برای رقابت با سایر برندها محصولاتی تولید می کند که منحصر به فرد بود و به لحاظ کیفیت و راحتی در دنیا حرف اول را می زند.

لنز رنگی آناستازیا توانسته است که بالاترین استاندارد تولید را بکار گیرد و همیشه تللاش کرده است تا این صنعت را به سمت تولید بهترین محصولات هدایت نماید. اکنون در تمام منطقه خاورمیانه و بخصوص ایران زیبایی را برای چشم مصرف کننده به ارمغان آورد و تمام کمبودهای دنیای مد و زیبای را به وسیله نگرش تازه و طبیعی که داشته برطرف ساخته است.

چند نکته در مورد لنز آناستازیا

هرگزبا لنز چشم نخوابید حتی اگر لنز رنگی آناستازیا باشد و باید دقت داشته باشید که قبل از رفتن به رختخواب آنها را از چشم خود برداشته و در جالنزی حاوی محاول نگهداری کنید و در صورتی که لنز یکبار مصرف روزانه نباشند روز بعد می توانید ار آنها استفاده کنید. به طورخاص باید از محلول لنز نرم استفاده کنید. تعدادی از انها را می توانید از صفحه خرید محلول لنز سفارش دهید.

چرا لنز آناستازیا خوب است ؟

پیشنهاد میکنیم از این برند زیبا بخاطر حساسیتهای که در ساخت آن بوده و تمامی تلاش مجموعه در بالا بردن سطح کیفی بوده استفاده کنید:

طراحی EDGE ARC EDGE

بدون هیچ نگرانی از داشتن یک نکاه کاملا طبیعی لذت ببرید. لبه های قوس مانند آن طوری طراحی شده که کاملا یکپارچه به نظر می رسد و می تواند ساعت ها در طول روز از لنز رنگی آناستازیا استفاده کرد. به لطف تکنولوژی Arc Edge دیگر میکروسیرکولا چشم مسدود نشده و به چشم آسیب نمی رسد و خشک هم نخواهد شد.

PIGMENT TECHNOLOGY SANDWICH

برای ایجاد ایمنی بالا در تماس لنز با چشم از این تکنولوژی استغاده شده تا رنگدانه ها با سطح چشم تماسی نداشته و به صورت مستقیم روی آن قرار نگیرد.

تکنولوژی HEIMGEL

لنزآناستازیا غنی از  Heimagel است  که مانع از خشک شدن چشم ها می شود و حتی در هوای خشک و گرم نیز احساس راحتی خواهید داشت.

ویژگی های لنز رنگی آناستازیا

لنز تماسی نرم هستند که می توانند برای مدت طولانی رطوبت را حفظ کنند. این لنز چشم برای کسانی که دچار خشکی چشم هستند و حتی با لنز فعلی خود رچار مشکل هستند بویژه در ایران خیلی ایدآل است.

  • بسیار راحت هستند و چشم شما را از نور UV مضر محافظت میکنند.
  • لنزآناستازیا باعث افزایش پیوند هیدروژنی بین آب و مواد لنز می شود، بنابرین حداکثر مقدار رطوبت را در طول مدت استفاده حفظ می کند.
  • مناسب برای تغییر چشمگیر در رنگ طبیعی چشم با زرق و برق کافی که بسیار شیرین و خیره کننده است.
  • حاوی سایه های یکنواخت که احساس قدرت و لوکس بودن را در مصرف کننده ایجاد می کند.
با آخرین تکنولوژی‌ها در تولید لنز چشم آشنا شوید
نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لنز رنگی آناستازیا”

محصولات پربازدید