عدسی تدریجی فتوکرومیک آپتکس OPTEX APEX 4K (PHOTO) 1.67 انحصاری و ...

عدسی تدریجی فتوکرومیک اپتکس | APEX 4K | فتوکرومیک ۱.۶۷

شناسه محصول: عدسی تدریجی آپتکس PROTO OPTEX (CLEAR) 1.50-1-1-2-1-3-1-1-1-2-2-1-1-2 دسته: , برچسب: , , ,

عدسی تدریجی فتوکرومیک آپتکس OPTEX APEX 4K (PHOTO) 1.67 : سبک زندگی افراد جامعه در دنیای مدرن امروزی نسبت به گذشته تغییرات بسیاری کرده است.مخصوصا با ورود ابزار آلات دیجیتالی و همچنین تخصصی شدن مشاغل , نیاز افراد به یک دید شفاف وبا کیفیت بسیار با اهمیت گردیده . ایده آل ترین انتخاب برای این دسته از افراد که دارای مشاغل تخصصی هستند, عدسی تدریجی APEX 4K میباشد که میتواند با یک طراحی منحصر به فرد و کاملا شخصی سازی شده بر اساس نیازهای بینایی و سبک زندگی مصرف کننده طراحی شود.به منظور انحصاری سازی کامل این عدسی تدریجی علاوه بر ارایه پارامتر های مخصوص فریم و سه پارامتر:

  • شیب پانتوسکوپیک
  • زاویه قوس فریم و فاصله راس قرنیه تا سطح داخلی عدسی ,
  • ارایه اطلاعات مربوط به سبک زندگی مصرف کننده

نیز لازم میباشد که با استفاده از ابزارهای اندازه گیری عینک سازی بینا و تکمیل پرسشنامه مربوطه میتوان یک عدسی کاملا انحصاری شده با یک دید کاملا اختصاصی شده را به مشتری تقدیم کرد.

مزایا :

پیشنهاد مصرف :

عدسی تدریجی ترانزیشن آپتکس مناسب برای افرادی که به دنبال یک دید حرفه ای با سرعت تطابق بسیار خوب با هر سلیقه ای میباشند. این عدسی اپتکس ترانزیشن فشرده ترین و ظریفترین متریال در صنعت اپتیک ۳۳٪ ظریف تر از متریال ۱.۵۰ میباشد .ویژگی این متریال محافظت در برابر uv  و مقاوم در برابر ظربه و حرارت است.

عدسی OPTEX با دستگاه های دیجیتالی که خود ساخته کشور آلمان میباشند تولید میشود و در کارگاه تراش عینک سازی بینا بر روی فریم طبی شما به خوبی و با دقت کامل نصب و فیتینگ میگردد .

پوشش ها :

این عدسی با دو پوشش NANO و BLUE NANO ( عدسی با پوشش بلو کنترل ) تولید میشود و شما حق انتخاب یکی از این پوشش ها را دارید.

این عدسی فشرده ظریفترین و فشرده ترین متریال در صنعت اپتیک ۳۳٪ ظریف تر از متریال ۱.۶۷ میباشد .ویژگی این متریال محافظت در برابر uv  و مقاوم در برابر ظربه و حرارت است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “عدسی تدریجی فتوکرومیک اپتکس | APEX 4K | فتوکرومیک ۱.۶۷”

محصولات پربازدید

error: محتوا محافظت شده است