عینک آفتابی JULBO BLAST 4713112, عینک سازی بینا نماینده رسمی جولبو ( JULBO )

عینک آفتابی JULBO COAST 4713112

عینک آفتابی JULBO coast 4713112 در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز JULBO جزو عینکهای طبیعت گردی تولید شد اما در ایران و جهان بیشتر مورد پسند دوچرخه سواران قرار گرفت.

در ارتفاعات بلند وشرایط سخت چشمهای شما نیازمند پوششی مناسب می باشد و شما با انتخاب بهترینها میتوانید سلامت چشم خودرا تامین کنید.

عینک آفتابی جولبو  JULBO coast با لنز اختاپوس هم دارای خصوصیت پلاریزه + uv + و هیدوروفوب میباشد.

این عینک با بهره گیری از باد گیرهای متحرک باعث حفاظت کامل چشم در مقابل باد می گردد همچنین لنزهای مورد استفاده در این عینک با حفاظت قابل توجه ای پوشش مناسبی از اشعه مضر UV می باشد آقای مایک هورن (Mike Horn)، در تمام سفرهای ماجراجویانه اش از عینک جولبو استفاده کرد.

همچنین این عینک به روی چشمان دوچرخه سواران، دونده ها، صخره نوردان رفت جولبو با این کار، سبکی، چسبندگی محکم و انعطاف پذیری اش را به رخ کشید.

جولبو به طور فزاینده ای و کاملأ تخصصی، فعالیتش را برای تخصصی کردنِ انواع لنز بیشتر کرد لنزهای گوناگون با انواع کاربرد و در انواع شرایط جوی تولید شد.

عینک جولبو انواع لنز مختلقی مثلِ زبرا (Zebra)، زبرا لایت (Zebra Light)، اکتوپوس (Octopus)، کملئون (Cameleon) و فالکون (Falcon) دارد.

در طول ۱۲۵ سال، عینک جولبو با ذهنی پر از ایده و نوآوری، برند معتبر عینک را در دنیا به دست آورد.

و شرکت بینا اپتیک افتخار نمایندگی رسمی جولبو در ایران و تهران را در ایران دارد.

جنس فریم

متریال RMB

کد رنگ

3112

رنگ فریم

BLUE

رنگ دسته

BLUE / RED

رنگ عدسی

Zebra

طول دسته

129

طول عدسی

64

اندازه پُل

16

دسته فنری است؟

خیر

فریم بیس دار است؟

بیس 8

خصیصه های شیشه عینک

از سایه تا نور دارای لنزهای فتوکرومیک که نسبت به شدت نور تیره و روشن می شود پوشش هیدروفوبیک در بیرون لنز ( جلوگیری از لکه آب) رنگ عدسی زرد و مقاوم در برابر مه گرفتگی RX Trem توصیه شده برای دوچرخه سواری ، کوهنوردی ، اسکی و زندگی شهری و غیره

محصول کشور

France

نوع عدسی

Zebra

کد محصول

J4713112

توزیع کننده

Bina optic – Iran – Tehran

محصولات پربازدید

error: محتوا محافظت شده است